Профорієнтаційний захід кафедри ПТБ в ліцеї №19 м. Мелітополя

15 листопада 2019 року в одинадцятому класі ліцею №19 міста Мелітополя  в рамках профорієнтаційної роботи був проведений урок бізнесу та фінансової грамотності.

З основами бізнесу школярів знайомила кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Вита Миколаївна Тебенко.

Учням була надана корисна інформація про підприємництво, цікаві факти про бізнес, як правильно складати особистий бюджет, що таке заощадження і як вони пов’язані з інвестиціями. Особливо жваво відбулося обговорення складових, без яких не зможе існувати бізнес. Зустріч проходила у вигляді активного діалогу.  Було обговорено багато актуальних  питань: як зменшити ризики в бізнесі та примножити свої доходи, як запобігти шахрайству тощо.