Профорієнтаційна робота в коледжах ТДАТУ

Профорієнтація – це  важлива робота, що забезпечує успішну вступну кампанію ВНЗ. Адже від неї  залежить кількість майбутніх студентів нашого університету.

Кафедра  обліку і оподаткування  активно проводить профорієнтаційні заходи, як  зі школярами випускних класів міста Мелітополя, так і зі студентами коледжів. Так нещодавно кафедрою  було організовано зустріч із випускниками Оріхівського та  Мелітопольського коледжів ТДАТУ спеціальності “Облік і оподаткування”

Потенційні абітурієнти дізнались нову інформацію про правила вступу до ВНЗ, а студентки 4 курсу нашого університету розповіли  про насичене студентське життя, навчання, конференції, олімпіади, «Зльот відмінників навчання» на березі Азовського моря та відповіли на всі поставлені запитання.

Також було проведено гру, на знання бухгалтерського обліку. Студенти з задоволенням прийняли участь в ній та на високому рівні показали свою обізнаність в сфері  обліку та оподаткуванні і впоралися з поставленими завданнями на відмінно!

З  початку березня студентам спеціальності “Облік і оподаткування” Оріхівського та Мелітопольського коледжів була запропонована дистанційна пізнавальна гра “Лабіринтами бухгалтерського обліку”, в якій вони активно приймають участь. Наразі вже триває 2 тур, а незабаром на учасників чекає фінальне завдання і нагородження переможців.