Профорієнтаційна робота у ВСП “Оріхівський коледж ТДАТУ”

17 грудня 2020 року, кафедра “Облік і оподаткування” відвідала Оріхівський коледж ТДАТУ з метою профорієнтаційної роботи.

Соколом О.Г. була проведена бесіда з випускниками за спеціальністю “Облік і оподаткування”. Студенти ознайомленні з правилами вступу та перспективи, щодо здобуття ними вищої освіти в ТДАТУ. Окрім цього проведений WEB-QUIZ в межах професійної підготовки випускників коледжу. Всі студенти активно прийняли участь, а переможці отримали солодкі призи.

Студентка 4 курсу, Курган Лада випускниця Оріхівського коледжу, поділилась досвідом і враженнями від студенського життя в університеті.