Профорієнтаційна робота та майстр-клас до Дня місцевого самоврядування у ЗОШ №15

7 грудня 2018 року викладачами кафедри  Публічного управління, адміністрування та права  Єфіменко Л.М. та Вороніною Ю.Є. було проведено  профорієнтаційний захід в ЗОШ № 15 м. Мелітополя. Школярам було надано вичерпну інформацію про університет, факультети та спеціальності, всеукраінські олімпіади, про проходження стажування за кордоном у період навчання у ТДАТУ, про отримання професій та навчання на військовій кафедрі.

Також викладачі кафедри організували та провели  майстер – клас серед учнів 10 – 11класів « Один день з життя президента»,  приурочений до дня місцевого самоврядування України. В майстер – класі взяли участь 36 учнів 10 – 11 класів.