Профорієнтаційна робота кафедри “Фінанси, банківська справа та страхування”

13 лютого 2020 року викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування Радченко Н.Г. та Якушева І.Є. в рамках профорієнтаційної роботи відвідали батьківські збори у ліцеї  №10.

У ході свого виступу доповідачі звертали увагу на переваги навчання в Таврійському державному агротехнологічному університеті імені Дмитра Моторного: якість освітніх послуг, реальна практична підготовка, можливість проходження закордонної практики, міцний кадровий потенціал. Батьки учнів були ознайомлені  з переліком спеціальностей ТДАТУ, особливостями  вступної компанії – 2020, можливостями працевлаштування студентів.

У процесі дискусії  викладачі відповідали на питання присутніх, щодо можливості вступу на навчання за кошти державного замовлення, вартості контрактного навчання, існуючих програм отримання подвійного диплому.

Висловлюємо подяку класному керівнику 11 класу ліцею №10 – Федан Наталії Петрівні, яка тісно співпрацює з кафедрою ФБСС, активно приймає участь у всіх профорієнтаційних заходах ТДАТУ зі своїми учнями.