Профорієнтаційна поїздка до ВСП «Оріхівський фаховий коледж»

17 грудня 2020 року викладачами кафедри маркетингу – Куліш Т.В. та Сокіл Я.С. було здійснено профорієнтаційну поїздку до відокремленого структурного підрозділу «Оріхівський фаховий коледж» Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного. Студентам було надано інформацію про правила вступу 2021, перелік предметів, необхідних для вступу та важливу інформацію про університет. Для налагодження зв’язку зі студентами та розуміння їх запитів та очікувань від подальшого навчання у вищому навчальному закладі було проведено інтерактивні вікторини з використанням онлайн сервісів.