Професіонали бюджетного обліку поділилися досвідом зі студентами спеціальності «Облік і оподаткування»

На завершальному етапі навчальної практики студенти 1 та 2 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» відвідали Мелітопольське управління Державної казначейської служби у Запорізькій області та Фінансове управління мелітопольської міської ради Запорізької області.

Начальник Управління ДКС – Шакуріна Людмила Леонідівна та керівники  підрозділів служби  провели змістовну, пізнавальну екскурсію, розповіли про особливості та специфіку обліку бюджетних коштів, про технічне забезпечення бюджетного процесу та  про захист інформації, ознайомили з документальним оформленням операцій в Казначействі.

У Фінуправлінні зустріч студентів з фахівцями провела начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер Журавльова Тетяна Володимирівна. Там студентам надали інформацію про процес складання розпису доходів і видатків місцевого бюджету та про його виконання, а також про складання квартальних звітів по виконанню дохідної та видаткової частини міського бюджету.

Студенти отримали багато цікавої інформації, позитивних емоцій та впевненість в тому, що правильно обрали спеціальність «Облік і оподаткування».

Кафедра Обліку і оподаткування