Професійна орієнтація майбутніх абітурієнтів триває…

30 листопада 2021 року з черговим візитом до ліцею 19 завітали представники кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Після попередньої зустрічі з у ліцеїстів виникли деякі питання щодо умов участі у двох турах олімпіади, яка відбудеться в університеті, а також процедури зовнішнього незалежного оцінювання.

Саме тому к.е.н., доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Андрєєва Лариса Олександрівна, яка й, доречи, виконує функції відповідальної за пункт проведення процедури зовнішнього незалежного оцінювання на базі Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, з задоволенням відповіла на всі поставлені питання.

Було ґрунтовно розглянуто:

• необхідність та правила проходження пробного ЗНО-2022;
  • правила реєстрації для участі у пробному ЗНО-2022;
  • графік проведення пробного ЗНО;
  • основні умови прийому-2022;
  • особливості ЗНО/ДПА-2022 (терміни проведення, максимальна кількість предметів ЗНО, обов’язкові предмети ДПА).

Сподіваємось, що учні все зрозуміли. А колектив  кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності готовий до нових зустрічей з  метою допомоги майбутнім абітурієнтам подолати цей складний етап переходу до дорослого життя!

Автор: Лариса АНДРЄЄВА, доцент