Продовжуємо знайомитись – квест для першокурсників!!!!

11 вересня 2019 року для першокурсників спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» був проведений квест «Здай сесію». Студенти отримали імпровізовані залікові книжки і за допомогою, поки що, шарму, кмітливості та винахідливості повинні були отримати свої перші заліки та іспити, причому з повним з дотриманням процедури: «відкрити» сесію, «закрити» сесію та відсвяткувати!!!. Все максимально реалістично!!!!! Мета була досягнута: поєднали приємне та веселе з корисним і повчальним. Дякуємо деканату економіку та бізнесу, всім викладачам, які прийняли участь у нашому навчально-розважальному квесті і на всі «100%» відіграли свої ролі!!! Невипадково всі шляхи наших першокурсників зійшлися в місці, яке можна назвати найбільшим осередком наочного виявлення любові до нашої альма-матер,  яка тільки починає народжуватись у наших новачків!!!!

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування бажає своїм першокурсникам, щоб прем’єра зимової сесії була не менш успішною за генеральну репетицію, а студенські роки незабутніми!!!!