Прагматизм у підготовці майбутніх підприємців: ІІ науково-практична конференція

Сьогодні, 15 червня 2020 року, на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності в режимі он-лайн відбулася ІІ науково-практична конференція “Прагматизм у підготовці майбутніх підприємців”. В роботі конференції взяли участь 52 учасника – здобувачі вищої освіти, викладачі, стейкхолдери. Вони розглянули теоретичні, методичні та практичні аспекти підготовки майбутніх підприємців, сформовані за підсумками проходження практичної підготовки – навчальних, виробничих, закордонних практик, а також навчання за дуальною системою, які суттєво покращують якість освіти майбутніх фахівців.

За підсумками роботи конференції опубліковано матеріали

Прагматизм у підготовці майбутніх підприємців: матеріали ІІ науково-практичної конференції, м. Мелітополь, 15 червня 2020 р. Мелітополь: Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, 2020. 176 с.