ПОЧАТОК ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНТСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ З НАВЧАЛЬНОЇ ДИСЦИПЛІНИ «АГРАРНИЙ МАРКЕТИНГ»

Вже другий рік поспіль у Таврійському державному агротехнологічному університеті на базі кафедри «Маркетинг» проводиться ІІ етап  Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Аграрний маркетинг» відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 28 листопада 2018р. № 1313 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2018/2019 навчальному році».

Термін проведення олімпіади з 22 по 24 травня 2019р. Під час її проведення, студенти зможуть показати свої теоретичні та практичні знання та навички, відповідаючи на тестові завдання та вирішуючи завдання. Науково – творчий конкурс, який проходитиме за підтримки Українського проекту бізнес – розвитку плодоовочівництва (UHBD), ТОВ БВФ «Нежданна», ТОВ «Лана» та  інших представників аграрного ринку України, дасть змогу позмагатись учасникам олімпіади у креативності під час прийняття маркетингових рішень.

Професорсько – викладацький склад кафедри «Маркетинг» бажає всім учасникам найкращих результатів та перемоги!