Підведено підсумки роботи наукового гуртку “Практичні аспекти державного управління”

Керівником  наукового гуртку доцентом Застрожніковою І. В. було підведено підсумки роботи гуртку у 2019-2020 навчальному році. У     2019-2020 навчальному році у гуртку було проведено наступні наукові заходи:

1. Підготовлено 19 тез доповідей на конференції у ТДАТУ та поза його межами (ЗНУ м. Запоріжжя, ХНАУ м. Херсон, ХНТУ м. Херсон, Покровськ: ДонНТУ, Міжнар. наук.-техн. ун-т ім. акад. Юрія Бугая, м.Київ).
  2. Підготовлено 1 работу на участь в обласному конкурсі обдарованої молоді.
  3. Проведено 1 виїздне засідання гуртку на науковий захід з державного управління (ДДАЕУ, місто Дніпро).
  4. Проведено 2 зустрічі з представниками державної влади. До учасників гуртку з цікавими лекціями завітали  начальник юридичного відділу Мелітопольської РДА Берегович Ірина Володимирівната завідувач Мелітопольського лабораторного центру МОЗ України Скляров Роман Васильович . За результати цих зустрічей, члени гуртку отримали багато корисної практичної інформації у галузі державного управління, зокрема, про  децентралізацію влади, про проблемні аспекти керівництва державними підприємствами та установами, про правовий статус державного службовця та сучасне реформування державної влади.

Під час карантину керівник наукового гуртку доцент І. В. Застрожнікова ініціювала його дистанційну роботу, під час якої за допомогою програми Zoom учасники гуртку збиралися на засіданя під час карантину. В одній з таких зустрічей було підведено результати роботи гуртку за 2 півріччя  2019-2020 року та за навчальний рік вцілому.

За підсумками роботи гуртку  найактивнішими учасниками став студент магістратури Дмитро Самофалов, який взяв участь в обласному конкурсі обдарованої молоді, виїздному засіданні наукового гуртку, а також у 4 конференціях у ТДАТУ та поза її межами. Також слід відмітити активну роботу Анастасії Крись, Маргарити Ткаченко, Наталі Танасової, Анастасії Крись, Галини Лупандіної, Альони Саржан. Вітаємо, так тримати!!!