Підсумки предметної олімпіади з дисципліни “Статистика”

14 травня 2020 року кафедрою підприємництва, торгівлі та біржової діяльності була проведена предметна олімпіада з дисципліни “Статистика”. Керівник предметної секції – кандидат економічних наук, доцент Педченко Ганна Павлівна, члени комісії – кандидати економічних наук, доценти Завадських Ганна Миколаївна, Тебенко Віта Миколаївна, Андрєєва Лариса Олександрівна. Внаслідок карантину предметна олімпіада відбувалася в дистанційному режимі з використанням програми Zoom.

Перевіряли власні сили в опануванні тонкощів дисципліни “Статистика” 11 здобувачів вищої освіти різних економічних спеціальностей. Претенденти отримували бали за виконання тесту та творчого завдання. За підсумками олімпіади були визначені переможці:
1. Чернишова Марія (11МК)
2. Іванова Тетяна (21МК)
3. Ткачук Юлія (11МН) та Корощенко Маргарита (11ОО)

Бажаємо всім учасникам доброго здоров’я та успіхів у майбутньому!