Підсумки навчальних практик «Вступ до фаху» та «Туристична діяльність»

11.06.20р. відбувся прилюдний захист навчальних практик «Вступ до фаху» та «Туристична діяльність» для студентів 1 – 2 курсу спеціальності 242 «Туризм», де студенти презентували звіти практик і доповідали про напрацьовані знання та виконані завдання. На захисті були присутні викладачі кафедри БКМТ.
Під час заслуховування звітів у здобувачів освіти та присутніх була можливість задати питання, висловити враження та побажання. Плідна співпраця викладачів та виконавців практик реалізувалось у можливість виявити слабкі місця навчальних практик та розробити пропозиції щодо покращення цього етапу навчального процесу.