Підприємництво – це стиль життя успішної людини

14 вересня 2020 року Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного зустрічав першокурсників. В умовах світової пандемії заклад вищої освіти відмовився від традиційної лінійки: кожний факультет, кожна спеціальність самостійно вітала своїх “новобранців”. Були організовані урочисті кураторські години, на який першокурсники познайомились з деканом, куратором та викладачами, отримали залікові книжки, зробили пам’ятні фотографії.

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності креативно підійшла до організації знайомства з “першочками”. Справжньою родзинкою свята стало випробування “колеса фортуни”, яке віщувало майбутнім біллам гейтсам  успіх в конкретній сфері бізнесу (безумовно, за умови гарного навчання).