Перший випускник курсів із підвищення кваліфікації за темою: «Касові операції. Оператор касового апарату»

Сьогодні, 14 листопада 2019 року, відбулося перше вручення сертифіката про успішне проходження курсів із підвищення кваліфікації за темою: «Касові операції. Оператор касового апарату». Колектив кафедри обліку і оподаткування вітає Набока Ірину Йосипівну.

Кафедра «Облік і оподаткування» запрошує на навчання та підвищення кваліфікації за різними напрямками. Набір слухачів на курси та індивідуальні навчання відбувається безперервно.

Ви зможете приєднатися до будь-якого курсу в будь-який момент. Ліквідація різниці проходить в індивідуальному експрес режимі.