Перемога у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», спеціалізації «Страхування»

У Миколаївському національному аграрному університеті відбувся ІІ-й тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», спеціалізації «Страхування» 2019-2020 н.р. серед закладів вищої освіти.

Конкурсна комісія визначила та нагородила переможців ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», спеціалізації «Страхування», в тому числі Клімову Анастасію, студентку групи 21 ФБ Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, яка була нагороджена дипломом ІІІ ступеня за наукову роботу «Медичне страхування в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку».

Щиро вітаємо Клімову Анастасію та її наукового керівника Рубцову Наталю Миколаївну з перемогою у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт та отриманням диплому III ступеня. Бажаємо Анастасії та її науковому керівнику подальших успіхів у роботі!