Онлайн зустріч студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з представником Мелітопольського центру зайнятості

30 листопада 2020 р. відбулася онлайн зустріч студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» з заступником начальника відділу активної підтримки безробітних Мелітопольського міськрайонного центру зайнятості Волковою Іриною Олександрівною на тему «Сучасні сервіси в роботі служби зайнятості».

Під час зустрічі провідний фахівець ознайомила присутніх з пріоритетними аспектами співпраці служби зайнятості з роботодавцями і шукачами роботи.

В умовах карантійних обмежень служба зайнятості надає широкий спектр послуг дистанційно – через електронні сервіси, на яких можна зареєструватися, переглянути перелік актуальних вакансій.

Ірина Олександрівна поділилася зі студентами онлайн-ресурсами з розвитку кар’єри, освітним порталом, на якому пропонуються курси, вебінари, дистанційні програми від Центрів професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості та безліч іншої цікавої інформації, яка в основному подається у відеоформаті.

Студенті активно приймали участь у дискусії. Їх особливо цікавили питання щодо тривалості і суми матеріальної допомоги по безробіттю, грамотного складання резюме, можливостей додаткового навчання.

Такі зустрічі надзвичайно корисні для студентської молоді, які у найближчу перспективу стануть повноцінними учасниками ринку праці і будуть шукати перше робоче місце.