Обговорення результатів виробничої практики зі студентами магістратури у програмі Zoom

Доцент кафедри ПУАП Ірина Застрожнікова організувала обговорення результатів практичної підготовки магістрів за допомою програми Zoom. Виробнича практика тривала 6 тижнів, більшість магістрантів проходили практику в сільських та селищних радах, які на разі перебувають на етапі децетралізації та формування ОТГ. Базами практик виступили: Гірсівська сільська рада (ОТГ),с. Гірсівка Запорізької області; Іваніська селищна Рада, с. Іванівка Херсонської області; Приазовська селищна об’єднана територіальна громада, смт. Приазовське Запорізької області; Тарасівська сільська Рада Пологіського району Запорізької області, с. Тарасівка Запорізької області, Мелітопольський ЦНАП та ін. установи та організації. Усі студенти набули необхідних практичних навичок, які будуть необхідними під час управлінської роботи.