Обговорення ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти з представниками академічної спільноти

22.06.2021 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулося обговорення ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» з представниками академічної спільноти.

В обговоренні прийняла участь д.е.н., професор кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Західноукраїнського національного університету Оксана Тулай, яка зазначила, що у програмі був обраний правильний вектор щодо підготовки фахівців спеціальності. Вона підкреслила необхідність забезпечення логічної послідовності при формуванні переліку освітніх компонент програми та недопущення повторень у рамках кожної з них.

Д.е.н., професор, завідувачка кафедри фінансів Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця Ірина Журавльова акцентувала увагу на необхідності поглиблення питань використання інформаційних технологій у фінансах. Було запропоновано провести міжкафедральний семінар щодо використання певних програмних продуктів, створення тренінг-лабораторій для забезпечення виконання програмних результатів за окремими освітніми компонентами програми.

Д.е.н., професор, завідувачка кафедри маркетингу ТДАТУ ім. Дмитра Моторного Дар’я Легеза, як діючий експерт, та к.е.н., завідувач кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Сергій Карман приділили увагу основним позиціям, які повинні бути враховані при підготовці до акредитації.

Колектив кафедри дякує за участь колегам та сподівається на подальшу плідну співпрацю.

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування