Обговорення ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» другого (магістерського) рівня вищої освіти з представниками академічної спільноти

23.06.2021 року на кафедрі фінансів, банківської справи та страхування відбулося обговорення ОПП «Фінанси, банківська справа та страхування» другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» з представниками академічної спільноти.

В обговоренні прийняли участь д.е.н., професор кафедри фінансів ім. С.І. Юрія Західноукраїнського національного університету Оксана Тулай, д.е.н., професор, завідувачка кафедри фінансів Харківського національного економічного університету ім. Семена Кузнеця Ірина Журавльова, д.е.н., професор, завідувачка кафедри маркетингу ТДАТУ ім. Дмитра Моторного Дар’я Легеза, к.е.н., завідувач кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Сергій Карман к.е.н., доц., фінансовий директор ПП «Аскон» Володимир Цап, представники факультету економіки та бізнесу ТДАТУ імені Дмитра Моторного.

Гарант ОПП д.е.н., завідувачка кафедри фінансів, банківської справи та страхування Олена  Яцух представила особливості програми, закцентувавши увагу на перелік освітніх компонент та роль кожної з них у формуванні програмних результатів. Вона зазначила важливість здійснення академічної мобільності усіма учасниками освітнього процесу для підвищення його якості та як крок для створення дієвого інструментарію інтернаціоналізації українських вищих навчальних закладів.

Було отримано схвальні відгуки на представлену ОПП. Відмічено необхідність поглиблення співпраці з академічною спільнотою через різні форми академічної мобільності: участь у спільних проектах, викладання, наукове дослідження, наукове стажування, підвищення кваліфікації. Задля реалізації цих намірів було запропоновано створення ГО “Асоціація фінансистів”.

Колектив кафедри дякує плідну співпрацю!

Кафедра фінансів, банківської справи та страхування