НОВЕ ДОСЯГНЕННЯ УЧЕНИЦІ З МІСТА МЕЛІТОПОЛЯ

2-7 травня 2019 року провідний заклад вищої освіти нашої країни Київський національний університет імені Тараса Шевченка приймав третій етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, у якому взяли участь переможці обласних етапів конкурсу.

Урочисте відкриття та закриття третього  етапу конкурсу відбулися у національному технічному університеті «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», на якому із привітаннями учасникам конкурсу виступили: Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Президент Національної академії наук України Борис Патон, Президент Малої академії наук України Станіслав Довгий.

У цьому навчальному році участь у конкурсі взяли 250000 хлопців та дівчат 9-11 класів з усіх куточків України. Фіналу дісталися 1200 найкращих!

До складу делегації Запорізької області увійшли п’ятеро дівчат і хлопець з міста Мелітополя, які боролися за звання найкращих у різних наукових секціях.

У секції  «Економічна теорія та історія економічної думки»  Запорізьку область представляла учениця 9-го класу Мелітопольського навчально-виховного комплексу № 16  Мелітопольської міської ради Запорізької області Поліна Сергіївна Прокопеня, яка стала переможницею обласного етапу конкурсу по даному напрямку.

Фінальний етап проходив у три тури. У першому турі відбулася попередня оцінка наукової роботи членами журі конкурсу. Другий тур передбачав виконання контрольної роботи з математики. І на третьому турі відбувся власне публічний захист наукової роботи.

В роботі  секції «Економічна теорія та історія економічної думки»  взяли участь 18 представників зі 17 областей України та м. Київ.

Поліна була однією з двох наймолодших учасниць конкурсу. Але це не завадило їй успішно подолати усі сходинки й отримати перемогу! Журі конкурсу, що складалося з провідних фахівців Київських закладів вищої освіти, високо оцінило захист наукової роботи Поліною. Було відмічено впевненість у відповідях на непрості запитання членів журі та присутніх й високий рівень підготовки дівчини до участі у конкурсі.

Підготувала Поліну Прокопеню до участі у конкурсі к.е.н., доцент кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного Наталія Вікторівна Почерніна.

Кафедра бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного дякує Наталії Вікторівні за підготовку Поліни до участі конкурсі!

Кафедра пишається досягненням Поліни Сергіївни Прокопені, дякує їй за участь у конкурсі! Кафедра дякує батькам Поліни Сергію Івановичу та Ользі Віталіївні за сприяння науковій діяльності дочки та сподівається на подальшу співпрацю!