Неформальна освіта – майбутнє освітнього процесу!

Протягом двох тижнів з 19 по 29 серпня, викладачі кафедри фінансів, банківської справи та страхування к.е.н., доцент Рубцова Наталя Миколаївна та к.е.н., доцент Радченко Наталя Геннадіївна проходили тренінг з неформальної освіти.

Ділячись враженнями, викладачі запевняють, що дізнались багато корисного та цікавого, а саме, як правильно знайти підхід до кожного студента, які бувають різноманітні види знайомств та як все ж таки правильно організувати навчальний процес з використанням неформальних методів. Безперечно, тренінг допоміг отримати додаткові навички та підвищити кваліфікаційний рівень викладання дисциплін професійного спрямування.