Навчальної практика. Спеціальність “Менеджмент”. Торгівельний дім “БІОЛ”

7 червня 2019 року студенти спеціальності «МЕНЕДЖМЕНТ» ТДАТУ ім.. Дмитра Моторного відвідали з екскурсією ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ “БІОЛ”». Дане підприємство вже багато років привертає увагу, як фахівців, так і пересічних громадян м. Мелітополя своєю величчю, могуттю, а головне – високоякісною продукцією. Адже загально відомо, що посуд даної торгівельної марки є мрією переважної кількості господарок. В теперішній час штат персоналу підприємства налічує понад 400 осіб. Підприємство поступово заполоняє своєю продукцією не лише ринки України, але й ближнього зарубіжжя, а головне – поступово впевнено просувається на ринки країн ЄС. Професорсько –викладацький склад та студентство спеціальності «Менеджмент» щиро вдячні за гостинність та змістовну розповідь щодо всіх напрямів діяльності товариства керівнику компанії – Шостаку Олегу Вікторовичу та керівному складу і фахівцям торгівельного дому «БІОЛ» в особах: заступника директора по виробництву – Пиленок Олени Володимирівни, головного металурга компанії – Прозорова Юрія Петровича, начальника відділу маркетингу – Щукіна Андрія Миколайовича, начальника планово-економічного відділу – Писаренка Сергія Петровича, інженера з техніки безпеки – Шафранського Сергія Леонідовича, технолога підприємства – Куполих Тетяни Миколаївни.