НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА «ВСТУП ДО ФАХУ»: ПЕРШІ КРОКИ

Згідно з навчальним планом і графіком навчального процесу з 03.06.2019р. по 21.06.2019р. на базі кафедри «Маркетинг» студенти 1 курсу групи 11МК почали свою роботу в рамках навчальної практики «Вступ до фаху». Після ознайомлення з робочою програмою практики а також формою звітності, студенти групи під керівництвом Олексенко Р.І та Колокольчикової І.В. відвідали бібліотеку ТДАТУ і ознайомились з базою періодичних видань фахового напряму. У процесі роботи  з журналами маркетингового напряму студенти мали спробу самостійно презентувати один з випусків журналу в якості фахівця. Результатам такої роботи у бібліотеці Університету стало підвищення зацікавленості студентів у професійній сфері, отримання первісних навичок ораторського майстерства, проведення піар – компаній та позиціювання продукції (послуги).