Навчальна практика “Вступ до фаху” для майбутніх підприємців

Навчальна практика “Вступ до фаху” є першим, але надзвичайно важливим кроком до омріяної професії підприємця. Першокурсники вивчають особливості обраної спеціальності, набувають первинного практичного досвіду.

Насамперед підприємець повинен вміти продукувати ідеї. Цього тижня студенти ділилися власними думками щодо можливостей ведення бізнесу в Україні. Ми розглянули ідеї для малого бізнесу, можливості заробітку в інтернеті. Цікавими були міркування щодо розвитку підприємницької ініціативи в невеликих містах та сільській місцевості.

Доповіді одержали високу оцінку викладачів та однокурсників, а ми ще раз переконалися. що #мылучшиеиэтонеобсяждается

Презентації майбутніх підприємців:

Шуляренко         Шкіндер       Гайдукова      Бекетова

Водяницька      Гридасов      Златьєв

Матеріали до публікації підготували ведучі викладачі навчальної практики “Вступ до фаху” – кандидати економічних наук, доценти кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Лисак Оксана Іванівна та Тебенко Віта Миколаївна