Навчальна практика МН: ТОВ «Мелітопольський Автогідроагрегат»

13 червня 2019 року студенти спеціальності «МЕНЕДЖМЕНТ» ТДАТУ ім.. Дмитра Моторного відвідали з екскурсією товариство з обмеженою відповідальністю «Мелітопольський Автогідроагрегат» -підприємство, яке має багаторічні традиції та добре відомо не лише на території міста, області, країни, а й навіть за її межами. Професорсько – викладацький склад та студентство спеціальності «Менеджмент» щиро вдячні гостинність та змістовну розповідь щодо всіх напрямів діяльності товариства директорові товариства «Мелітопольський Автогідроагрегат» – Віталію Анатолійовичу Ярчуку та команді менеджерів підприємства. Сподіваємось на нові пізнавальні зустрічі та плідну подальшу співпрацю.