Навчальна практика МН: Компанія «ТУРБОКОМ»

13 червня 2019 року студенти спеціальності «МЕНЕДЖМЕНТ» ТДАТУ ім.. Дмитра Моторного відвідали з екскурсією Мелітопольський завод турбокомпресорів «ТУРБОКОМ». Дане підприємство є одним з провідних металургійних, ливарних, підприємств м. Мелітополя, через що знайшло багато шанувальників та могутніх партнерів не лише у рідному місті, а й далеко за його межами. Студентам спеціальності “МЕНЕДЖМЕНТ” дане підприємство запамятається в першу чергу своїм ставленням до персоналу – організацією та умовами праці, по-друге, особистими спортивними досягненнями та підтримкою видатних спортсменів міста та області; власною міні-фермою тощо. Безумовно, нам імпонує разголуженість щодо організаційної структури групи компаній “ТУРБОКОМ”, а також відверта політика діяльності підприємства. Професорсько –викладацький склад та студентство спеціальності «Менеджмент» щиро вдячні за гостинність та змістовну розповідь щодо всіх напрямів діяльності директорам та адміністрації компанії , а також окрема подяка за змістовну розповідь та детальну екскурсію голові відділу маркетингу підприємства – Єрмаку Олександру Юрійовичу.