Науково-практичний семінар в ОТГ

05 листопада 2019 року викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності доктор економічних наук, професор Яворська Тетяна Іванівна і кандидат економічних наук, доцент Прус Юрій Олександрович  у рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2019-2020 рр. здійснили поїздку до  Комишуваської об’єднаної територіальної громади Оріхівського району Запорізької області.

Ними було проведено науково-практичні семінар на тему: “Розвиток підприємництва на сільських територіях в умовах децентралізації”. Тематика доповідей охоплювала організаційні основи підприємництва  на сільських територіях, зокрема створення сімейних фермерських господарств, питання формування інвестиційних ресурсів, методики генерування інноваційних ідей та соціально-економічного розвитку сільських територій в сучасних умовах.

Доповіді зацікавили учасників семінару та отримали схвальні відгуки. За підсумками семінару були визначені шляхи подальшої співпраці університету з представниками об’єднаних територіальних громад, що сприятиме підвищенню якості освіти