Науковий вклад викладачів кафедри ПТБ у розвиток об’єднаних териториальних громад

На виконання «Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2019-2020 роки», затвердженої рішенням Запорізької обласної ради, викладачами кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності був організований науково-практичний семінар «Розвиток підприємництва на сільських територіях в умовах децентралізації».

З доповідями виступили д.е.н., професор Яворська Тетяна Іванівна –«Організаційні основи підприємництва на сільських територіях», к.е.н., доцент Прус Юрій Олександрович – «Інвестиційні ресурси МСП», к.е.н., завідувач кафедри Болтянська Лариса Олексіївна – «Практичні аспекти створення бізнес-плану».

В роботі семінару 09 жовтня 2019 року взяли участь підприємці, депутати та фахівці Смирновської ОТГ Більмацького району Запорізької області. За підсумками семінару були визначені шляхи подальшої співпраці з територіальною громадою, що стане корисним в підвищенні якості освіти майбутніх підприємців