Наші студенти – серед кращих з “Регіональної економіки”

З 17 по 19 квітня 2019 року на базі “Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана” було проведено II етап Всеукраїнської  олімпіади для студентів вищих навчальних закладів III – IV  рівнів акредитації з дисципліни «Регіональна економіка».

Від нашого Вузу в предметній олімпіаді брали участь студенти групи 11 ПТ – Баранов Влад та Панченко Поліна.

Змагання відбулось в 2 етапи:

1 етап –  виконання 50 тестових завдань.

2 етап – практична частина – письмове завдання, що включало теоретичні питання творчого характеру, аналітичні, ситуаційні та розрахункові завдання.

На участь заявилось 40 студентів з 20 ВУЗів з 14 регіонів  України.

За результатами олімпіади Баранов  Влад отримав сертифікат  за 2-ге місце у номінації “За критичне мислення”, а Панченко Поліна – за 2-ге місце у номінації “За аргументованість думки”. Також усім учасникам олімпіади подарували економічну літературу: посібники та монографії з актуальних питань економіки.

Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності вітає Влада та Поліну і бажає успіхів у навчанні та подальших конкурсах та олімпіадах!