НАШІ СТУДЕНТИ – ПЕРЕМОЖЦІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО СТУДЕНТСЬКОГО КОНКУРСУ БІЗНЕС-ПРОЕКТІВ «БІЗНЕС-ТРАМПЛІН»

Підприємництво є невід’ємною частиною суспільного розвитку та драйвером формування ринкових відносин. Євроінтеграційний напрямок розвитку України передбачає створення підприємницької екосистеми, яка в глобальному масштабі дозволить побудувати розвинену економіку з ефективними інноваційними компаніями, які випускають конкурентоспроможну продукцію.

Так на базі Київського національного торговельно-економічного університету 6-го грудня 2018 року відбувся фінал ІV Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проектів «Бізнес-трамплін». Учасники конкурсу – це ініціативні, талановиті молоді люди, які мають підприємницькі ідеї та хочуть втілювати їх у життя.

Особливістю цьогорічного конкурсу стало суттєве розширення географії учасників. Серед шестидесяти чотирьох команд, що подали заявки на конкурс, п’ятнадцять були відібрані для участі у фіналі конкурсу, які й претендували на призові місця та окремі номінації. В номінації «Комерційні проекти» друге місце в І турі зайняв проект «Пелтавр» (вирощування перепелів яйценосного та бройлерного напряму) з результатом 177 балів (з 200 можливих). Авторами проекту були Суховецький Андрій Олександрович, студент 31ПТ групи факультету економіки та бізнесу та Бублик Артур Дмитрович, студент 16МБ АІ групи механіко-технологічного факультету Таврійського державного агротехнологічного університету. Керівники проекту –   Болтянська Лариса Олексіївна, к.е.н., доцент, в.о. зав. кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності та Болтянський Борис Володимирович, к.т.н., доцент кафедри технічного сервісу та систем в АПК.

З привітальним словом до фіналістів конкурсу звернулася перший проректор з науково-педагогічної роботи, професор Притульська Н.В., яка підтримала студентів у їх активній життєвій позиції та прагненні до самореалізації через заснування власного бізнесу. Окреслила потенційні можливості подальшої співпраці переможців конкурсу з інвесторами, партнерами, їх участі у бізнес-інкубаторі КНТЕУ.

Під час проведення батлу різнопланових бізнес-ідей були визначені переможці та номінанти конкурсу. Прерше місце вибороли наші хлопці! Крім дипломів І ступеня вони отримали бьюті подарунки від французької компанії «L’Oréal Україна» та спонсору конкурсу ІТ-компанії «EVOcompany»!

В свою чергу керівники проекту від ректора КНТЕУ д.е.н., професора, академіка НАПН України Мазаракі А.А. отримали подяки за високий професіоналізм, плідну працю, підтримку студенства в розвитку економічної науки та підготовку переможців конкурсу!

Вітаємо переможців конкурсу та бажаємо успіхів у реалізації бізнес-ідей!