Міжнародний науково-практичний семінар “Освіта та людина: сучасні виклики та відповідна практика”

Шановні колеги, 28 лютого 2021 року заплановано провести міжнародний науково-практичний семінар на тему “Освіта та людина: сучасні виклики та відповідні практики”, співорганізаторами якого є кафедра публічного управління, адміністрування та права.

Кожен, хто хоче викласти свої невеличкі тези загальними обсягом 2-3 сторінки двома мовами – національною та англійською, може надіслати їх на електронну пошту dolska2016@gmail.com до 02 лютого 2021 року.
З 10.02 до 17.02 будуть складені списки всіх, хто хоче виступити, домовитись із перекладачами та організувати онлайн-відеоконференцію Zoom.
Ми приймаємо всі пропозиції щодо якісного семінару до 02 лютого.