МІЖНАРОДНЕ СТАЖУВАННЯ СПІВРОБІТНИКІВ ФАКУЛЬТЕТУ ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ

Співробітники факультету економіки та бізнесу Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного д.е.н., доцент кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму Сергій Володимирович Кальченко та к.е.н., доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Сергій Володимирович Косторной пройшли закордонне стажування на базі Університету менеджменту м. Варна, Болгарія.

Програма стажування передбачала участь у тренінгах та круглих столах, присвячених питанням вищої освіти в глобальному контексті.

Співробітники Університету менеджменту знайомили учасників стажування зі національними особливостями формування системи кадрового забезпечення різних сфер національної економіки, готельно-ресторанної справи та туризму зокрема.

В рамках тренінгів нашими викладачами виконувались практичні завдання щодо аналізу та перспектив подальшого функціонування систем вищої освіти на загальнонаціональному та глобальному рівнях.

У ході стажування учасники ознайомились також зі пам’ятками національної спадщини Болгарії.

За результатами стажування викладачі нашого університету отримали сертифікати міжнародного зразку.