24 -26 жовтня в Інституті економіки і менеджменту національного університету “Львівська політехніка” відбулася IV Міжнародна науково-практична конференція «Обліково-аналітичне забезпечення системи менеджменту підприємства», на яку з’іхались науковці з Украіни, Польщі та Румуніі.

У обговоренні питань конференціі прийняли участь і викладачі кафедри обліку і оподаткування Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного д.е.н. доцент Сокіл О.Г., д.е.н., доцент Трачова Д.М., к.е.н., доцент Демчук О.М.