Майбутні підприємці розширюють коло джерел додаткових професійних знань

У провідних вищих навчальних закладах світу основою підготовки фахівців вважають самостійну роботу студентів. Колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності цілком розділяє цю думку і багато часу приділяє організації цієї форми навчальної роботи. Саме тому студенти спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” на шляху отримання бажаного фаху не обмежуються звичним набором джерел знань: лекції, семінарські/практичні заняття, консультації з викладачем. Під керівництвом викладачів майбутні підприємці опановують нові знання з допомогою платформи масових відкритих онлайн-курсів Prometheus. Безумовно, самостійна робота сприяє формуванню високої культури розумової праці студентів, допомагає сформувати корисні навички та вміння, служить головним засобом перетворення знань у переконання.