Майбутні підприємці на “Осінньому балу” для першокурсників

19 листопада 2019 року в Таврійському державному агротехнологічному університеті  імені Дмитра Моторного відбувся традиційний щорічний  захід – “Осінній бал” для першокурсників.

Студенти демонстрували відео-візитівки груп, номера самодіяльності, брали участь у конкурсі “Karaoke Party”. Все завершувала запальна дискотека.

Майбутні підприємці, студентки групи 11 ПТ Бєкєтова Ганна, Водяницька Яна, Семчук Валентина (куратор – кандидат економічних наук, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Андрєєва Лариса Олександрівна) були нагороджені грамотою за перемогу в номінації “Оригінальність і артистизм” конкурсу”Karaoke Party”.

Було весело!