Майбутні підприємці на кураторській годині стосовно академічної доброчесності

З наближенням зимової сесії питання академічної доброчесності набувають особливої актуальності.

Про правові та етичні сторони академічної доброчесності говорили 27 листопада 2019 року на кураторській годині студенти спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність”. Учасники дискусії пояснювали трактування основних принципів (поваги; чесності; справедливості, відповідальності, довіри), вчилися розрізняти плагіат та фальсифікацію, складали порядок оскарження випадків необ’єктивного оцінювання.

Присутні прийшли до висновку, що дотримання академічної доброчесності сприятиме справедливому та прозорому проведенню іспитів та заліків, в атмосфері поваги, партнерства та взаємної довіри.