Майбутні підприємці на екскурсії в ЦНАП

В рамках практичної підготовки студенти спеціальності “Підприємництво, торгівля та біржова дільність” відвідали Мелітопольський Центр надання адміністративних послуг. Під час зустрічі із фахівцем відділу реєстрації бізнесу Решетовою Оксаною Олександрівною студенти 1 та 2 курсу дізналися про принципи роботи та функції Центру.

Майбутні підприємці ознайомилися з порядком реєстрації підприємців фізичними особами-підприємцями або юридичною особою. Особливо наголошувалося, що дана послуга в ЦНАПі є безкоштовною. Також цікавою була інформація про порядок реєстрації неприбуткових організацій – громадських організацій та благодійних фондів. Цікавили студентів і питання закриття підприємницької діяльності. Розповіли фахівці Центру і про перспективи своєї діяльності.

Загалом зустріч виявилася цікавою та корисною.