МАГІСТР СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ЕКОНОМІКА» – ВОЛОДАР СТИПЕНДІЇ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ

Міністерство освіти та науки України призначило академічні стипендії Президента України студентам вищих закладів освіти на І семестр 2021-2022 н.р. Відповідний наказ № 1037 від 29.09.2021р. підписав міністр освіти та науки Сергій ШКАРЛЕТ.

Президентська стипендія – це щомісячна заохочувальна виплата найактивнішим студентам за відмінну успішність та високі результати у науковій та освітній діяльності. Основною метою призначення стипендії є надання фінансової підтримки державою бюджетникові, який прагне здобути вищу освіту. А забезпечення даних виплат є великою мотивацією для студента. Стипендія призначена на перший семестр 2021-2022 навчального року за результатами минулої сесії.

Серед стипендіатів магістр спеціальності «Економіка» Іванов ДЕНИС.

Іванов ДЕНИС навчається у Таврійському державному агротехнологічному університеті ім. Дмитра Моторного на факультеті економіки та бізнесу за спеціальністю «Економіка»  з 2019 року.

Cередній бал за весь час навчання становить “5,0”. Він систематично бере участь у наукових студентських конференціях та предметних олімпіадах на рівні факультету та університету, а також у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт. Денис має  15 наукових статей у наукових збірниках ТДАТУ та інших вищих навчальних закладів близького та дальнього зарубіжжя.

Денис постійно підвищує кваліфікаційний рівень професійного спрямування: бере участь у різноманітних тренінгах, семінарах, форумах, творчих конкурсах; здійснює співробітництво з вітчизняними партнерами щодо реалізації спільних проектів; практично реалізовує фахові компетенції в ході співпраці з провідними спеціалістами України.

Денис володіє відмінними організаторськими здібностями, постійно бере активну участь у проведенні заходів, що організовуються кафедрою бізнес-консалтингу та міжнародного туризму.

ІВАНОВ Денис має високий авторитет серед студентів та викладачів за відповідальне ставлення до справи, надійність, глибокі знання, доброзичливість і суспільну активність.

Вітаємо Дениса з призначенням стипендії Президента України!

Бажаємо подальших успіхів у навчальній діяльності та завжди досягати поставлених цілей!

Викладачі та студенти кафедри

бізнес-консалтингу та міжнародного туризму