Лекція фахівця податкової служби на кафедрі “Фінанси, банківська справа та страхування”

Глибоке і ґрунтовне засвоєння знань з дисципліни «Податкова система» є вкрай важливим для майбутніх фахівців в сфері економіки та фінансів. На кафедрі «Фінанси, банківська справа та страхування» знають про це і проводять постійну роботу по залученню фахівців-практиків для викладання профільних курсів.

10 березня 2020 року лекцію з навчальної дисципліни «Податкова системи» на тему “Податок на додану вартість” для студентів 2-3 курсу факультету економіки та бізнесу презентувала Кисельова Тетяна Олексіївна, яка є радником податкової та митної справи І рангу, має 17-річний досвід роботи в органах Державної податковій службі на посадах заступника начальника Мелітопольської об’єднаної державної податкової інспекції, начальника відділу масово-роз’яснювальної роботи, де найбільшу увагу приділяла податковій культурі та грамотності підростаючого покоління.

На занятті були розглянути питання щодо сутності та важливості ПДВ для формування Державного бюджету України, порядок реєстрації платників податку, об’єкти та ставки оподаткування, сучасні особливості функціонування системи електронного адміністрування ПДВ, порядок формування податкових накладних та декларацій. Особливо зацікавила студентів розповідь про практичні аспекти роботи податківців щодо контролю за платниками ПДВ, способи виявлення та протидії ухиленню від оподаткування.

Висловлюємо щиру вдячність Тетяні Олексіївні!

Кафедра “Фінанси, банківська справа та страхування”