Круглий стіл “Результати впровадження реформи децентралізації в Запорізькій області та перспективи розвитку громад”

24 жовтня 2019 року викладачі кафедри “Фінанси, банківська справа та страхування” прийняли участь в роботі круглого столу “Результати впровадження реформи децентралізації в Запорізькій області та перспективи розвитку громад”, який відбувся в Запорізькому Центрі розвитку місцевого самоврядування. У ході обговорення розлядались питання внесення змін до Конституції України в частині децентралізації та проводився аналіз стану виконання бюджетів ОТГ Запорізької області за 9 місяців 2019 року. Акцентувалась увага на змінах у проєкті Державного бюджету України на 2020 рік, які вплинуть на формування фінансових можливостей громад, зокрема розглядались основні положення проєкту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення. Крім того, обгововрювались пріоритети держави у розвитку освіти на місцевому рівні та актуальні питання в юридичному супроводі ОТГ.
Дякуємо організаторам та учасникам круглого столу за цікаву та плідну дискусію!