Конкурс студентських презентацій з дисципліни «Історія економіки та економічної думки»

В процесі проведення дистанційного навчання на кафедрі БКМТ було проведено конкурс студентських презентацій з дисципліни «Історія економіки та економічної думки». В конкурсі прийняли участь студенти 2 курсу спеціальностей «Маркетинг», «Менеджмент», «Облік та оподаткування», а також  «Фінанси, банківська справа та страхування». Загальна кількість презентацій  склала близько 100 робіт. В процесі оцінювання приймалися до уваги креативність висвітлення інформації, застосування методичних засад цивілізаційного підходу при дослідження процесу становлення соціально-економічних відносин в Україні та за її межами.

За результатами відбору було визначено наступних переможців:

1 місце студенти 21 ФБ Маніло А.О., Соляник О.М., Чукіна К.Ю. та Щебликіна В.М. Тема презентації: Критика недоліків радянської економіки 20-30-х в творчості І.Ільфа та Є.Петрова.

2 місце студентка 21 ОО Стрельченко Марина. Тема презентації: Економічні погляди Вернера Зомбарта.

3 місце студенти 21 МК Хахаєва М., Іванова Т., Коньшин В., Толкачова К., Романець А. Тема презентації : Економічна криза 1929-1933 рр у США.

Роботи виконувалися як одноосібно, так і в колективному форматі. В процесі роботи студенти проявили себе як талановиті майбутні науковці, що можуть творчо переосмислювати інформаційний матеріал.