КОНКУРС “КРАЩИЙ КУРАТОР АКАДЕМІЧНОЇ ГРУПИ”

18 квітня 2018 року на факультеті економіки та бізнесу відбувся другий тур конкурсу «Кращий куратор академічної групи» ТДАТУ, на якому були присутні усі куратори академічних груп факультету.

Конкурс відкрила заступник декана факультету з ОВР Васильченко Олена Олегівна, яка ознайомила присутніх із результатами проведення 1-го туру конкурсу «Кращий куратор академічної групи» ТДАТУ, що відбувся на кафедрах факультету протягом 1-17 квітня 2018 року та розповіла про порядок проведення 2-го туру конкурсу «Кращий куратор академічної групи» ТДАТУ.

Ппереможцями 1-го туру конкурсу «Кращий куратор академічної групи» ТДАТУ стали: к.е.н., доцент Власюк Ю.О. (куратор групи 11-МБ ПТ), к.е.н., доцент Бочарова Н.О. (куратор групи 11-МН), к.е.н., доцент Бакіна Т.В. (куратор групи 11-ЕМ), к.е.н., доцент Демченко І.В. (куратор групи 41-ФК), к.е.н., доцент Сахно Л.А. (куратор групи 31-ОА), к.е.н., доцент     Колокольчикова І.В.  (куратор групи 11-МК).

Олена Олегівна представила присутнім конкурсну комісію конкурсу «Кращий куратор академічної групи» ТДАТУ: Ломейка О.П., проректора з НПР – голова комісії; Грицаєнка І.М., помічника ректора з ОВР; Зімонову О.П., заст. голови профкому з ОВР; Васильченко О.О., заст. декана факультету з ОВР; Шлеїну Л.І., заст. декана факультету АТЕ з ОВР;    Бартиш Д.І., голову студентської ради факультету.

Кращі куратори факультету по-черзі презентували свої звіти про роботу протягом 2017-2018 н.р., а також ділились із присутніми своїми думками щодо поліпшення роботи куратора в університеті.

За рішенням конкурсної комісії переможцем  2-го туру конкурсу «Кращий куратор академічної групи» ТДАТУ стала к.е.н., доцент кафедри менеджменту Бочарова Наталя Олександрівна, куратор групи 11-МН, яка візьме участь у 3-му турі конкурсу «Кращий куратор академічної групи» ТДАТУ на рівні університету.

Вітаємо Наталю Олександрівну з перемогою!  Бажаємо їй успіхів у нелегкій, але дуже цікавій роботі із молоддю!

к.е.н., доцент Бочарова Наталя Олександрівна (крайня ліворуч)

к.е.н., доцент Сахно Людмила Анатоліївна (крайня праворуч)

к.е.н., доцент Демченко Іван Володимирович

к.е.н., доцент Бакіна Тетяна Володимирівна  (в центрі)