КОМПЛЕКСНА ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА З ПРОФЕСІЙНОЇ ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ ЕКОНОМІСТІВ

Здобувачі вищої освіти ОР “Бакалавр” зі спеціальності 051 “Економіка” вперше пройшли комплексну виробничу практику з професійної підготовки, що була покликана удосконалити та поглибити на практиці набуті ними знання під час вивчення курсу на аудиторних заняттях і під час самостійної підготовки.
Даний вид практики проводиться після повного проходження студентами дисциплін циклу професійної та практичної підготовки.
Базами практик є підприємства, установи та організації різних форм власності та видів діяльності.
Проходження практики цього року ускладнилось пандемією короновірусу (COVID-19), у зв’язку із чим половина часу проходження практики припала на дистанційне виконання завдань, що ставилися перед практикантами керівниками практик від підприємств. Але наші студенти із цим успішно впоралися!
Координація дій здобувачів вищої освіти та контроль над виконанням завдань практики здійснювались керівником практики від кафедри бізнес-консалтингу та міжнародного туризму ст. викладачем О.О. Васильченко переважно дистанційно.
Важливе місце в загальній системі практичного навчання займають підсумкові конференції здобувачів вищої освіти за результатами виробничої практики, мета яких – обмін досвідом, розробка заходів щодо поліпшення практичної підготовки в університеті.
Саме така конференція відбулась на кафедрі бізнес-консалтингу та міжнародного туризму в режимі конференції ZOOM.
Конференція відбулась за участі студентів груп 41-ЕМ та 21-сЕМ, що проходили практику, та викладачів кафедри.
Здобувачі вищої освіти представили доповіді по результатах проходження практики, що супроводжувались демонстрацією підготовлених ними презентацій в он-лайн-режимі.
Доповідачі відповідали на питання учасників конференції, ділилися своїми враженнями від проходження практики та проблемами, що виникали час від часу.
Студенти наголошували на тому, що вимушена самоізоляція сильно завадила пройти практику саме на підприємстві, оскільки безпосередня участь у житті підприємств та спілкування з їх фахівцями, безперечно, принесли б більше користі у набутті практикантами професійних навичок.
Проте, було відмічено користь проведення конференції, на якій студенти обмінялись своїм досвідом проходження практики на різних підприємствах.
Під час конференції виникали плідні дискусії з окремих питань, що надало проведенню конференції форми дуже жвавого обговорення та активної участі усіх співрозмовників.
Дуже дякуємо нашим студентам за цікаві доповіді!
Бажаємо подальшого успіху в реалізації набутих ними фахових компетенцій!

Васильченко О.О.,

ст. викладач кафедри БКМТ