У 2020 році кафедра обліку і оподаткування святкуватиме черговий ювілей. З приводу 25-річчя кафедри колективом була видана наукова монографія «Науково-практичні засади обліково-аналітичного та фінансово-інвестиційного забезпечення сталого розвитку суб’єктів господарювання», присвячена актуальним проблемам обліку, оподаткування, аудиту, звітності тощо.

Висловлюємо велику вдячність провідним вітчизняним та зарубіжним науковцям з галузі обліку та фінансів, а саме д.е.н., професору, академіку НААН ННЦ «Інститут аграрної економіки» Жуку В.М., д.е.н., професору ННЦ «Інститут аграрної економіки» Пасічнику Ю.В., д.е.н., професору Харківського державного університету харчування та торгівлі, академіку АЕНУ Бочулі Т.В., д.е.н., професору Державного університету «Житомирська політехніка» Замулі І.В., професорам Полтавської державної аграрної академії Єрмолаєвій М.В. і Левченко З.М., професорам Національного університету «Львівська політехніка» Партин Г.О., Загородньому А.Г. Анатолій Загородній, к.е.н., доцентам Височану О.С., Гику В.В., к.е.н., доценту ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана» Бірюк О.Г., к.е.н., доцентам ДВНЗ «Університет банківської справи» Черкаського навчально-наукового інституту Гончаренко О.О. і Лук’янець О.В., к.е.н. Танасієвій М.М. (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича), ст. викладачу Придніпровської державної академії будівництва та архітектури Галушко О.І., докторам Маніше Каккар і Аміту Кумар (Індія), д.е.н., с.н.с. Генадію Чобану (Румунія), а також керівнику наукової підпрограми кафедри д.е.н., професору Трусовій Н.В. за участь у написанні монографії.