Карантин – це не привід припинити працювати

За період вимушеного карантину з 12.03.2020 р. по 24.04.2020 р. колектив кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності ні на хвилину не відволікався від кропіткої праці.

Зі здобувачами вищої освіти був налагоджений постійний контакт для консультацій та перевірки виконаних завдань за допомогою Навчально-інформаційного порталу ТДАТУ, телефонного зв’язку, мобільних додатків Viber, Telegram, засобів електронного зв’язку Zoom, електронної пошти тощо.

В рамках методичної роботи викладачами кафедри було підготовлено до друку 2 навчальних посібника і 12 конспектів лекцій. Крім цього, розроблено 4 тестових комплекси, 4 методичних рекомендації, 2 комплекти презентацій з курсів навчальних дисциплін, проводилась праця з розробки та оновлення електронних курсів, комплектів завдань для поточного та підсумкового контролю, для виконання курсових робіт, розроблялися комплексні задачі для проведення державної атестації здобувачів ступеня вищої освіти «Бакалавр». Проводилась робота з розробки нових навчальних планів та освітньо-професійних програм зі спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

За період карантину були продовжені дослідження згідно наукової тематики кафедри, результати яких опубліковані у 13 наукових статтях, 26 тезах наукових конференцій.

За складних умов карантину продовжувалась профорієнтаційна робота через дистанційне спілкування з вчителями та учнями, підготовку нового буклету та рекламних постів.

Карантин – це не привід припинити працювати!