Кафедра ПТБ в Другому Таврійському форумі талановитої учнівської молоді «M-elite-2019»

22 листопада 2019 року Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного приймав Другий Таврійський форум талановитої учнівської молоді «M-elite-2019». Метою заходу було обговорення широкого кола актуальних питань і залучення молоді до процесу визначення перспективних напрямків розвитку регіону.

Учасники Форуму проявили високу зацікавленість і освіченість в проблемах освіти, загроз розвитку особистості. Молодь розглядала проблеми інноваційного сталого розвитку підприємництва та волонтерства. Особливу увагу отримало питання молодіжного підприємництва та старт-апів. Всі представлені доповіді були актуальними і спонукали присутніх до жвавого обговорення.

Викладачі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності взяли активну участь в організації та проведенні заходу.