Кафедра маркетингу на відкритті проєкту DigEco Erasmus+

12 лютого 2021 року викладачі кафедри маркетингу прийняли участь у конференції, присвяченої початку роботи проєкту Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану. Метою проекту є модернізація поточних навчальних програм шляхом впровадження дисциплін з цифрової економіки для магістрів та створення можливостей для інклюзивної освіти в галузі цифрової економіки.
На зустрічі були присутні партнери DigEco з різних країн: Литви, Словенії, Німеччини, України. Відкрила конференцію координатор проєкту Жанета Сіманавічіене, доктор економічних наук, професор, завідувач лабораторії бізнес-інновацій факультету економіки та бізнесу Університету Миколаса Ромеріса (м. Вільнюс, Литва).
На конференції учасниками обговорювалися етапи стратегії впровадження проєкту та очікувані результати. Основні напрями проєкту для України розкрили Катерина Полупанова, начальник відділу міжнародних проєктів та Тетяна Горохова, кандидат економічних наук, доцент кафедри маркетингу і бізнес-адміністрування Державного вищого навчального закладу «Приазовський державний технічний університет» (ПДТУ). ПДТУ є координатором проєкту від України.
На зустрічі привітали учасників проєкту Генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти Олег Шаров, координатор, Національний Еразмус+ офіс в Україні Світлана Шитікова та координатор, Національний Еразмус+ офіс в Таджикістані Czarina Nuridinova.
Сподіваємося на плідну співпрацю колег заради підвищення якості та доступності вищої освіти.

Відповідальний за якість виконання робіт за проєктом,

к.е.н., доцент кафедри маркетингу Тетяна КУЛІШ