Інтерв’ю з викладачами та студентами в День заощаджень

31 жовтня в усьому світі святкують Всесвітній день заощаджень, основна ідея якого – економне ставлення до грошей, заощадження та розвиток сучасних інструментів фінансового ринку.
Студенти ТДАТУ, спеціальності “Фінанси, банківська справа та страхування” вирішили провести опитування серед жителів нашого міста про їх ставлення до заощаджень, якими методами краще заощаджувати і чи можливо це у сучасних умовах.

З1 жовтня в усьому світі святкують Всесвітній день заощаджень, основна ідея якого – економне ставлення до грошей, заощадження та розвиток сучасних інструментів фінансового ринку.?????Студенти ТДАТУ, спеціальності "Фінанси, банківська справа та страхування" вирішили провести опитування серед жителів нашого міста про їх ставлення до заощаджень, якими методами краще заощаджувати і чи можливо це у сучасних умовах.

Опубліковано Фінанси, банківська справа та страхування, ТДАТУ Середа, 31 жовтня 2018 р.